Anna Vernerová

Potřebujete poradit? Volejte nebo pište na:
605 967 709 | info@annavernerova.cz

Doprava a měsíční členství ve VIP klubu
při objednávce nad 1 000 Kč ZDARMA!

Online mentoringové programy

Mentoringové programy s intenzivní podporou, kde se naučíš se všechno ohledně jídla. Ukážu ti, jak ho milovat a užívat si ho do syta. Budeš vědět, jak správně pít, hýbat se, proč dostatečně spát a jak pracovat se stresem.

NOVINKA: Měsíční členství v klubu

CHCEŠ ZHUBNOUT A POTŘEBUJEŠ UKÁZAT SPRÁVNOU CESTU❓
➡️ Pak je tohle členství přesně pro tebe! ✅ Najdeš tu: podporu, sílu, energii, spoustu know how a hlavně budeš vědět, že jsi na správné cestě za svojí vysněnou postavou!

Jen 490 Kč/měsíc

Minikurz
SEXY A FIT S ANIČKOU ZA 5 DNÍ

Představuji Vám pětidenní minikurz plný užitečných informací o tom, jak dosáhnout pohodlného a bezstresového hubnutí.
Během tohoto kurzu se zaměříme na: Zdravé stravování a hydrataci, Typy postav a jak s nimi pracovat, Mýty a trendy, Kávu a její vliv na zdraví, Tipy a triky pro úspěšné hubnutí
a mnoho dalšího…

Krásná do plavek! Start 1. 4. 2024

3 měsíce

Tento program je přesně pro tebe, pokud​ se chceš cítit jako hvězda místních koupališť a světových pláží!

Mentoring

Mentoringové programy jsou sestavovány podle individuálního přání klienta. Někomu stačí měsíc, aby se dostal tam, kam si přeje, jiný potřebuje rok.

Nicméně, v každém programu se naučíš všechno ohledně jídla. Ukážu ti, jak ho milovat a užívat si ho do syta. Budeš vědět, jak správně pít, hýbat se, proč dostatečně spát a jak pracovat se stresem. Všechno si přeneseš do běžného života a už nikdy nebudeš řešit svoji váhu.

Půlroční proměna,
která ti změní život

Jestli chceš zažít celoživotní změnu, tak je tenhle program určený přesně pro tebe. Za půl roku nejenže se vizuálně ztratíš, ale změní se úplně všechno. Vzroste tvoje sebevědomí, budeš mít energii na rozdávání, jídlo se stane tvým nejlepším přítelem, stres ti nebude kazit cestu za ztracenými kily a hlavně budeš milovat sám sebe. Život nabyde úplně jiných rozměrů a bude tě neskutečně bavit.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin