Anna Vernerová

Potřebujete poradit? Volejte nebo pište na:
605 967 709 | info@annavernerova.cz

Doprava a měsíční členství ve VIP klubu
při objednávce nad 1 000 Kč ZDARMA!

Minikurz “SEXY A FIT S ANIČKOU ZA 5 DNÍ”

Představuji Vám pětidenní minikurz plný užitečných informací o tom, jak dosáhnout pohodlného a bezstresového hubnutí.

 

Během tohoto kurzu se zaměříme na:

👉 Zdravé stravování a hydrataci

👉 Typy postav a jak s nimi pracovat

👉 Mýty a trendy

👉 Kávu a její vliv na zdraví

👉 Tipy a triky pro úspěšné hubnutí

👉 A mnoho dalšího…

 

Všechny tyto informace jsou založeny na praxi a pomohou Vám lépe porozumět procesu hubnutí a dosáhnout svých cílů bez zbytečného stresu.

 

Pozor! Tento minikurz probíhá ve facebookové skupině. Pro jeho absolvování je tedy nutné vlastnit FB profil. 

Co tě v minikurzu čeká

👉 Naučím Vás všechny důležité techniky pro úspěšné hubnutí: Během kurzu se dozvíte vše zajímavé nejen o fyzické aktivitě, ale také o tom, jak správně nakládat s výživou a jakými strategiemi dosáhnout dlouhodobých výsledků. 

👉 Rozptýlíme mýty ohledně extrémního cvičení a ukážu Vám, že to není vždy nutné: Hubnutí může být dosaženo i prostřednictvím mírnějšího cvičení a zdravého stravování. 

👉 Pomůžu Vám zbavit se nadměrně nafouklého břicha: Nafouklé břicho může být nepříjemné, ale existují způsoby, jak s tímto problémem efektivně bojovat. 

👉 Probereme trendy v oblasti hubnutí, jako je přerušovaný půst, keto strava, 5:2 atd.: Informace o různých dietních trendech a jejich účincích, abyste mohli vybrat to nejlepší pro sebe. 

👉 Prozkoumáme různé typy postav a vliv genů na proces hubnutí: Každý jsme jedinečný, a proto je důležité pochopit, jak mohou Vaše geny ovlivňovat Vaši schopnost hubnout. 

👉 Zjistíte, proč nemusíte nutně zhubnout, i když jíte zdravě: Někdy je hubnutí složitější, než by se mohlo zdát. Kurz vám pomůže identifikovat faktory, které mohou bránit Vašemu úsilí o redukci váhy. 

👉 Pochopíte význam pitného režimu pro Vaše zdraví a kondici: Hydratace je klíčovým prvkem úspěšného hubnutí a dobrého zdraví. 

👉 Naučím Vás, jak se správně stravovat i během cestování a dovolených: Učení o tom, jak zůstat věrní svým zdravým stravovacím návykům i mimo domov. 

👉 Získáte zdravý jídelníček přizpůsobený Vašim potřebám: Nebudete se muset stresovat nad tím, co máte jíst. Získáte konkrétní plán stravování, který Vám pomůže dosáhnout Vašeho cíle. 

PŘÍBĚH KLIENTKY SONI:

“Moc děkuji za tento kurz, který pro mě byl impulsem k pozitivním změnám v mém životě. Díky němu jsem zlepšila svůj stravovací a životní styl, což se příjemně odrazilo na mém těle. Už během kurzu jsem omezila pití kávy a alkoholu. Zejména pak piva, po kterém se mi nehezky nafukovalo břicho.

 

Na základě kurzu jsem si udělala kompletní detox a dávám tělo do celkové pohody. Jsem vděčná za nově získané informace, jak jednodušeji zhubnout. Nejsem ve stresu, co můžu a nemůžu jíst. Jím všechno a tím, že jsme spolu nastartovaly metabolismus, tak moje tělo funguje úplně jinak, a hlavně moje hlava. Díky tomu hubnu úspěšně dál.

Tvůj kurz byl pro mě začátkem nové cesty. Předtím jsem se bála, že pro mě změna bude náročná, ale pochopila jsem, že to zase tak těžké není. Naopak, je to úplně jednoduché. Ještě jednou ti moc děkuji, Soňa.”

Ukázka 2- vzdělávací semináře

Ukázka 3- jóga

Chci se hned přidat!

Mám zájem o kurz a chci se objednat na konzultaci zdarma:

    Solverwp- WordPress Theme and Plugin