Anna Vernerová

Potřebujete poradit? Volejte nebo pište na:
605 967 709 | info@annavernerova.cz

Doprava a měsíční členství ve VIP klubu
při objednávce nad 1 000 Kč ZDARMA!

Reference

jafilakjafilak
12:34 22 Aug 22
Anička, je odborník, který vám jednoduše, efektivně a dokonce i vtipně vysvětlí, jak na správné stravování. Přitom se nemusíte úplně vzdát jídel, které máte rádi. Děkuju, Aničko za tvoje postřehy a rady.
Petra TrnkováPetra Trnková
06:34 23 Jul 22
Anička je skvělá 🙂 Rozhodně doporučuji změnu životního stylu právě s ní :)Nejen, že je to skvělá a zkušená výživová poradkyně, ale je veselá a to dodává jejímu vedení super šťávu. Aničko, děkuji a těším se na další setkání 🙂
Jana OndrejechováJana Ondrejechová
07:35 07 Jul 22
Anička je nejenom profesionální výživová poradkyně a profesionálka ve svém oboru, ale také skvělý a energický člověk. Mohu ji všem vřele doporučit! Umí namotivovat, rozesmát a předat část svého entuziasmu.
Karolina KřížkováKarolina Křížková
13:37 16 May 22
Anička je nejen neskutečně milá a úžasná osoba, ale díky ní jsem pochopila co nejist, jak se cítit skvěle a v čem celé to kouzlo je. Bez její podpory bych nedala dolů těch 7 kilo a nikdo by mi pak neříkal jak mi to sluší. Pokud hledáte někoho kdo vám poradí a nastratuje vaše tělo na hubnutí, tak jedině Anička 💐❤
Jana BenýškováJana Benýšková
15:29 15 May 22
Anička je velmi motivující a chápající človíček,který ve svém oboru umí poradit a pomůže k vysněnému číslu nejen na váze.Hlavně její pohledy nejen na hubnutí,ale i na to jaký jste člověk,jak se cítíte, co a proč nejde....prostě nebojte se a pusté se s Aničkou do práce .Já díky ní zvládnu náročnou operaci ,před kterou jsem ji oslovila. Díky za takové lidičky , kteří Vám rozumí .
Petr PavelPetr Pavel
21:22 14 May 22
Na Aničku jsem se obrátil, protože jsem potřeboval posílit svou oslabenou imunitu. Nejenom že jsem od té doby ustál celou zimu i jaro bez obvyklého nachlazení, ale zároveň jsem zhubl pár kilo, a to jsem ani nevěděl, že mám z čeho brát. Všem bych chtěl Aničku doporučit, jelikož spolupráce s ní je nejen prospěšná ale i nebývale zábavná.
js_loader

Solverwp- WordPress Theme and Plugin